Wie is wie 

Gemeentesecretaris Lesley Jourquin 055 33 46 41 lesley.jourquin@maarkedal.be
       
       
Afdeling Interne Zaken
     
Afdelingshoofd Interne Zaken Vanessa Deconninck 055 33 46 42 vanessa.deconninck@maarkedal.be
       
Dienst Organisatiebeheer      
Administratief medewerker Katrien Van Quickelberghe 055 33 46 65 katrien.van.quickelberghe@maarkedal.be
Administratief medewerker Hilde Wieme 055 33 46 65 hilde.wieme@maarkedal.be
       
Dienst HRM en Organisatieontwikkeling  
Deskundige HRM en organisatieontwikkeling Vanessa Deconninck 055 33 46 42 vanessa.deconninck@maarkedal.be
       
Dienst Financiën      
Financieel beheerder Geert Van Campenhout 055 33 46 43 geert.van.campenhout@maarkedal.be
Boekhouder Kurt Van Synghel 055 33 46 54 kurt.van.synghel@maarkedal.be
Administratief medewerker Greta Pot 055 33 46 54 greta.pot@maarkedal.be
       
       
Afdeling Omgeving en Wonen  
       
Dienst Grondgebiedzaken      
Stedenbouwkundige ambtenaar Steven Thomas 055 33 46 44 steven.thomas@maarkedal.be
Administratief medewerker Sophie Deviaene 055 33 46 66 sophie.deviaene@maarkedal.be
Milieuambtenaar Gemma Besard 055 33 46 45 gemma.besard@maarkedal.be
Administratief medewerker Greta Pot 055 33 46 45 greta.pot@maarkedal.be
       
Dienst Openbare Werken      
Verantwoordelijke publieke ruimte en patrimonium Dirk Vander Linden 055 33 46 64 dirk.vander.linden@maarkedal.be
Ploegbaas Frank Maes   frank.maes@maarkedal.be
       
Afdeling Leven en Vrije Tijd  
       
Afdelingshoofd Leven en Vrije Tijd Mirjam Sonck 055 33 46 50 mirjam.sonck@maarkedal.be
       
Dienst Burgerzaken en Welzijn  
Diensthoofd Burgerzaken en Welzijn Veerle Vandamme 055 33 46 46 veerle.vandamme@maarkedal.be
Administratief medewerker Carine Gheenens 055 33 46 60 carine.gheenens@maarkedal.be
Administratief medewerker Mathias Spileers 055 33 46 40 mathias.spileers@maarkedal.be
Administratief medewerker Gerda Vanderguchten 055 33 46 40 gerda.vanderguchten@maarkedal.be
       
Dienst Vrije Tijd      
Diensthoofd Vrije Tijd Davy Haelters 055 33 46 52 vrijetijd@maarkedal.be
Administratief medewerker Ellen De Clercq 055 33 46 52 vrijetijd@maarkedal.be
       
Bibliotheek      
Bibliothecaris Mirjam Sonck 055 33 46 50 mirjam.sonck@maarkedal.be
Bibliotheek- en ICT-deskundige Charlotte De Mullier 055 33 46 55 charlotte.de.mullier@maarkedal.be
Bibliotheekassistent Katleen Evrard 055 33 46 47 katleen.evrard@maarkedal.be
Bibliotheekassistent Christel Hoste 055 33 46 47 christel.hoste@maarkedal.be
Administratief assistent Mieke Demeester 055 33 46 47 mieke.demeester@maarkedal.be